Захист спинки переднього сидіння автомобіля з еко шкіри Pok-ter бежева

  • Наявність: Немає в наявності
  • Артикул: 29259
  • Бренд: Pok-ter
  • Колір: Бежевий
  • Матеріал: Еко шкіра
Наявність: Немає в наявності
400 ₴
Rozetka Delivery
Пункт видачі Rozetka
Середній термін доставки 3 дні
Безкоштовно

Нова Пошта
Відділення Нової Пошти
Термін доставки 1-2 дні
Тариф перевізника
Нова Пошта
Поштомат Нової Пошти
Термін доставки 1-2 дні
Тариф перевізника
Нова Пошта
Кур'єр Нової Пошти
Термін доставки 1-2 дні
Тариф перевізника
Укрпошта
Відділення Укрпошти
Термін доставки 3-5 днів
Тариф перевізника

Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
  • м. Львів, вул. Драгана 15
Немає в наявності
Безкоштовно

Опис Захист спинки переднього сидіння автомобіля з еко шкіри Pok-ter бежева

Захист спинки переднього сидіння автомобіля з еко шкіри Pok-ter

Опис/Характеристики:

Накидка для захисту спинки сидіння - чудовий спосіб захистити задню частину передніх сидінь від потертостей і бруду на сидіннях.

У виробництві використовується екологічна шкіра водонепроникна. Чохол використовується для автокрісла, захищає оригінальні сидіння від брудного, мокрого дитячого взуття. Він також виконує свою роль проти слідів собак та інших домашніх тварин.

Найважливіші особливості

  • WATERPROOF - килимок виготовлений з водонепроникної екологічної шкіри.
  • МІЦНИЙ - стійкий до стирання та бруду, він додатково оздоблений обробкою, яка захищає край і додає унікальний дизайн.
  • ЗАХИСТ - захищає всю поверхню спинки крісла аж до низу.
  • МОНТАЖ - підходить практично до кожної моделі автомобіля.
  • ШВИДКИЙ МОНТАЖ - еластична стрічка вгорі і гачок (додається в упаковці), дозволяє швидко і надійно прикріпити чохол.
  • ЛЕГКО ЧИСТИТИ - просто протріть вологою ганчіркою.

Характеристики Захист спинки переднього сидіння автомобіля з еко шкіри Pok-ter бежева

Основні характеристики

Бренд
Pok-ter
Тип
Захист спинки сидіння
Колір
Бежевий
Країна реєстрації бренду
Польща
Країна-виробник товару
Польща
Матеріал
Еко шкіра

Розміри

Відео про Захист спинки переднього сидіння автомобіля з еко шкіри Pok-ter бежева

Відгуки про Захист спинки переднього сидіння автомобіля з еко шкіри Pok-ter бежева

Написати відгук

Меню